Nasi nauczyciele służą pomocą i radą

Drodzy Rodzice!

Sytuacja w jakiej wszyscy się  znaleźliśmy jest trudna i wyjątkowa. Nauczyciele  pracujący w Przedszkolu  Publicznym nr 9 wypełniają  wszystkie swoje  obowiązki. Nasza kadra pedagogiczna  jest otwarta na współpracę z Państwem.Proszę pamiętać o tym, że  wychowawcy  służą  Państwu  pomocą i radą, pragną  zagwarantować  dzieciom i Państwu wsparcie w tym trudnym dla  wszystkich okresie.

Pragniemy zaznaczyć,że pełnimy dyżury w godzinach od 11.00 do 13.00 od poniedziałku do piątku.      W  sytuacjach w których będziecie Państwo potrzebowali pomocy prosimy o kontakt   pod wskazanym numerem telefonu 76 7265 630  i adresami e-mail: pp9@www.glogow.pl, wice@pp9.pl.   W kontakcie prosimy o podanie nazwy grupy dziecka, nauczyciele pracujący  w danej grupie  odpowiedzą na Państwa  pytania lub propozycje. Komunikacja  z Państwem będzie dla nas  bardzo ważna, pozwoli nam wszystkim na  rozważne i odpowiedzialne zorganizowanie w  domu całościowego wsparcia rozwoju dziecka.

Szanowi Państwo!  Bardzo prosimy Was  by czas spędzony w domu z dziećmi nie  wiązał się tylko z  procesem opieki. Umożliwicie swoim pociechom odkrywanie siebie, własnych możliwości poprzez działania, swobodną i twórczą  zabawę, doświadczanie.Wzmacniajcie w dzieciach poczucie własnej wartości, kształtujcie umiejętność radzenia z porażkami.  Niech ten moment będzie tą chwilą na którą nie mamy czasu w normalnym życiu,kiedy pracujemy i mamy mnóstwo dodatkowych obowiązków. Prosimy stwarzajcie  takie sytuacje które będą sprzyjały rozwojowi nawyków i zachowań prowadzących szczególnie do rozwoju samodzielności,dbania o własne zdrowie i bezpieczeństwo.

 

Skip to content