Podziękowanie za współpracę wraz z życzeniami na święta

Kochani ,

Przed zbliżającymi się Świętami Wielkanocnymi chciałam w imieniu własnym  i wszystkich pracowników Przedszkola Publicznego nr 9 w Głogowie wyrazić  wdzięczność.   Pozwólcie Państwo, że pierwsze słowa skieruję do naszych przedszkolaków.

Drogie Dzieci,

Jestem pod wielkim wrażeniem wkładu  w Waszą  pracę. Wpatrując się w  nadsyłane przez waszych opiekunów  zdjęcia  widzę w nich Wasze   poświecenie, zaangażowanie oraz  ogromny wysiłek. Wiem, że  czas spędzany w domu z opiekunami nie jest dla Was łatwy.  Pamiętajcie każde Wasze zdjęcie, telefon jest dla nas radością! Jesteśmy  z Was bardzo dumne. Proszę pomagajcie rodzicom w obowiązkach  domowych i  starajcie się  być grzecznymi przedszkolakami.

Szanowni Rodzice i Opiekunowie,

Pragnę docenić Państwa  aktywność, zaangażowanie oraz  poświecenie. Szanuję każdy gest, przychylność z jaką się spotykam zarówno ja jak i nauczyciele pracujący w naszym przedszkolu.    Państwa wsparcie i pomoc jaką okazujecie swoim dzieciom,  motywacja do  działania jest nieoceniona.   Dziękuję Państwu za bardzo owocną współpracę.

W imieniu swoim i wszystkich pracowników przedszkola chciałabym złożyć Państwu i naszym przedszkolakom świąteczne  życzenia.

    Niech radość Wielkanocy napełni nasze serca nadzieją. Życzymy zdrowia i uśmiechu. Niech  w naszych  domach gości pokój, a atmosfera Wielkanocy  dodaje otuchy na przyszłość.

Dzieciom życzymy bogatego zająca i bardzo mokrego dyngusa!

Wesołego Alleluja!

 Dyrektor   Przedszkola Publicznego nr 9 w Głogowie

Skip to content