Informacje dla rodziców dzieci, które pierwszy raz staną się przedszkolakami

Drodzy Rodzice!

Witamy serdecznie MALUSZKI w naszym przedszkolu. Grupa maluszków nazywać  się będzie  ŻABKI. Przedszkole  jest czynne od godziny 6.00 do 16.30. Prosimy o przyprowadzanie dzieci do godziny 8.00, odbieramy pociechy od godziny 14.15.  Dzieci z grupy Żabek będą wchodziły i wychodziły z naszego przedszkola głównym wejściem.

W wyprawce MALUSZKA powinny się znaleźć:

  • wygodne kapcie zapinane na rzep, ( kapcie powinny być podpisane)
  • w osobnym worku,który  zostawiamy w szatni powinna znajdować się  odzież na przebranie: zapasowa bielizna, spodnie,leginsy,koszulka,
  • kocyk i poduszka do leżakowania w podpisanym worku materiałowym ( zostawiamy w szatni),
  • dobry humor do zabawy i odkrywania nowych przygód i wesołych zabaw.

W  związku  z reżimem sanitarnym  obowiązującym w naszym  przedszkolu z powodu COVID-19 i wytycznymi przeciw epidemiologicznymi wydanymi przez Głównego Inspektora Sanitarnego , dzieci  NIE MOGĄ  przynosić do przedszkola żadnych niepotrzebnych przedmiotów, zabawek i  maskotek. Nie  przynoszą również wody i innych napojów – dzieci mają dostęp do wody w swoich salach.

Rodziców prosimy o zapoznanie się  z informacjami zamieszczonymi na poniższych plakatach.

Skip to content