List dyrektora przedszkola do Rodziców

Drodzy Rodzice!

Czas w którym się  obecnie się znajdujemy jest dla nas wszystkich trudny i bardzo ciężki. Nauczyciele pracujący w naszym przedszkolu podejmują nowe działania związane z pracą zdalną. Starają  się zrobić wszystko, aby okres  pozostania przez dzieci w kwarantannie domowej był właściwie i dobrze spożytkowany.Dlatego zachęcamy Was drodzy Rodzice do odwiedzania naszej strony przedszkola która znajduje się pod adresem www.pp9.pl.W zakładkach w poszczególnych grupach  nasi nauczyciele  każdego dnia przygotowują zadania na dany dzień wynikające z realizacji  podstawy programowej wychowania przedszkolnego.  Bez Was,bez  pomocy osoby dorosłej  nasze przedszkolaki   nie poradzą sobie z  ich realizacją. Zaznaczamy, że wykonywanie zadań  nie jest obowiązkowe, jedynym jego  celem jest dobra zabawa oraz kształcenie nabytych umiejętności, a przede wszystkim kontakt z naszym przedszkolem.

Informujemy,że nasza placówka posiada konto na FACEBOOKU pod nazwą Przedszkole Publiczne nr 9 w Głogowie. Jeśli macie Państwo ochotę i  możliwość, możecie tam zamieszczać  działania naszych przedszkolaków z domowej kwarantanny. Będzie nam niezmiernie miło, zobaczyć   zamieszczone zdjęcia, krótkie filmiki z naszymi  wychowankami za którymi nieukrywany, że bardzo  tęsknimy.   Prosimy  Was Drodzy Rodzice abyście  wspierali,  motywowali i chwalili swoje  dzieci, Proszę pamiętać nasze  dzieci  w tym czasie i w tej trudnej chwili są najważniejsze!

Jako dyrektor placówki liczę  na dobrą, konstruktywną współpracę. Dla nas  przedszkole to DzieckoNauczyciel –Rodzic. Jeśli wystąpią jakieś problemy to proszę nas informować np. dzwonić pod niniejszy numer telefonu 76 7265 630, oraz  pisać od poniedziałku do piątku  w godzinach od 11.00 do 13.00.  na adres e-mail: pp9@www.glogow.pl, wice@pp9.pl.  W kontakcie prosimy o podanie nazwy grupy dziecka, nauczyciele pracujący  w danej grupie  odpowiedzą na Państwa  pytania lub propozycje.
Szanowni Rodzice,  życzę Państwu wytrwałości, siły i a przede wszystkim dużo zdrowia. Proszę uważajcie na siebie i dzieci.

Pamiętajcie ZOSTAJEMY W DOMU!

Irena Żak – dyrektor

 

 

 

 

Skip to content