Category "SMERFY"

19Gru2020

Co roku na Święta Bożego Narodzenia i  Święta Wielkanocne wykonujemy razem z dziećmi z naszego przedszkola kartki z życzeniami dla nieuleczalnie chorych dzieci. W ten oto sposób wspieramy dzieci i ich rodziny ciepłym słowem. Kartki z życzeniami zostały pięknie wykonane i już wysłane do zaprzyjaźnionego nam Hospicjum Dzieci Dolnego Śląska we Wrocławiu.

19Gru2020

Pandemia COVID-19 to trudny czas szczególnie dla pracowników służby zdrowia. Warto pamiętać o tych, którzy od miesięcy pracują ponad siły, robiąc wszystko, by ratować ludzkie życie. Dla tych, którzy w święta będą dyżurować w szpitalach, trwa akcja Upiecz Piernika Dla Medyka. Nasze Pnie kucharki, oraz pracownicy przedszkola chętnie przyłączyły się do akcji i pierniki trafiły do: ZAKŁADU PIELĘGNACYJNO OPIEKUŃCZEGO  ORAZ DO CICHYCH PRACOWNIKÓW KRZYŻA – ,,REHABILITACJA DZIECI I DOROSŁYCH SAMARYTANIN’’ W GŁOGOWIE.

 

19Gru2020

Tym skromnym gestem chcielibyśmy okazać szacunek i uznanie dla pracowników, którzy każdego dnia narażają swoje życie i zdrowie, by pomagać innym. Zdrowych, spokojnych pełnych ciepła i nadziei Świąt Bożego Narodzenia wszelkiej pomyślności  oraz Szczęśliwego Nowego Roku życzy Dyrektor, Nauczyciele,  pracownicy oraz dzieci z Przedszkola Publicznego nr.9

 

 

Skip to content