Kategoria "ŻABKI"

14Sty2020

Drodzy Rodzice!

W piątek tj. 17 stycznia 2020r. prosimy by   wszystkie dzieci przyszły do przedszkola najpóźniej  do  godz.7.30 .   w/w dniu  o godz. 9.00 mamy   próbę generalną związaną z występem MAŁY ART w MOK-u.

WYSTĘP  Mały ART  okazji Dnia Babci i Dziadka  odbędzie się w dniu 18 stycznia (sobota) w Miejskim Ośrodku Kultury w Głogowie o godz.9.00  Prosimy o przyprowadzenie dzieci do MOK-u  najpóźniej do godz.8.40

13Sty2020

Dzieci z grupy ,,Żabek’’ przyszły do przedszkola ze swoimi misiami. Była wspólna zabawa, konkursy i taniec z misiami. Na koniec dzieci wykonały wspólną fotografię.

13Sty2020

Misia Puchatka dzieci z grupy ,,Żabek spotkały w bibliotece. Dowiedziały się skąd pochodzi pluszowa zabawka i dlaczego dzieci lubią się nią bawić. Oglądały kolorowe bajeczki. Na koniec była zabawa z Misiem Puchatkiem.

13Sty2020

6 grudnia dzieci z grupy ,,Żabek’’ pojechały pod Ratusz, gdzie wspólnie z Elfem wesoło się bawiły. Ubierały choinkę w ozdoby wykonane przez naszych przedszkolaków. W przedszkolu czekał już na nich Mikołaj z cudownymi prezentami. Dzieci zaśpiewały mu piosenkę i pięknie pożegnały. Na koniec wykonały wspólną fotografię.

13Sty2020

Dzieci z grupy ,,Żabek’’ gościły w swojej sali z okazji Barbórki panów górników. Poznały tatę Zuzi i wujka którzy przyszli do przedszkola w pięknych górniczych mundurach. Opowiedzieli o pracy i skarbach jakie kryją się pod ziemią w naszym regionie.