Rodzice dzieci z grupy Żabki wcielili się w rolę aktorów i zaprosili wszystkie przedszkolaki na wyjątkowy teatrzyk. Dzieci z zapartym tchem śledziły losy bohaterów i były zachwycone, widząc swoich bliskich w zupełnie nowych, bajkowych rolach. Było mnóstwo śmiechu, barwnych strojów i doskonałej zabawy. Serdecznie dziękujemy Rodzicom za zaangażowanie i poświęcony czas. To piękne wydarzenie z pewnością na długo zostanie w pamięci naszych pociech.