Grupa przedszkolaków zabrała nas w radosną wakacyjną podróż, podczas której nie zabrakło uśmiechu, zabawy i ważnych lekcji o bezpieczeństwie. Mali podróżnicy pokazali, że udane wakacje to nie tylko przygody nad morzem, w górach czy na placu zabaw, ale także pamiętanie o zasadach, które chronią nas każdego dnia.
Poprzez piosenki, taniec i humor dzieci przypomniały, że bezpieczeństwo jest najlepszym towarzyszem każdej wakacyjnej wyprawy. Dzięki rozwadze i ostrożności każdy może wrócić do domu z plecakiem pełnym pięknych wspomnień i szerokim uśmiechem.