Witamy na stronie placówki.

Głogów - moje miasto w obiektywie


 Dzieci i osoby dorosłe

Serdecznie dziękujemy wszystkim dzieciom oraz ich rodzinom za udział w konkursie fotograficznym organizowanym przez Przedszkole Publiczne Nr 21.

Prace konkursowe ukazały piękno naszego miasta widziane oczami najmłodszych. Udział w konkursie rozwijał kreatywność, spostrzegawczość oraz zainteresowanie lokalną historią i otoczeniem. Była to także doskonała okazja do wspólnego, rodzinnego spędzania czasu i odkrywania uroków Głogowa.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom i dziękujemy za zaangażowanie oraz wspaniałe fotografie.

 Dzieci i osoby dorosłe

Osoba wprowadzająca.

Adam Trojanowski