Serdecznie dziękujemy wszystkim dzieciom oraz ich rodzinom za udział w konkursie fotograficznym organizowanym przez Przedszkole Publiczne Nr 21.
Prace konkursowe ukazały piękno naszego miasta widziane oczami najmłodszych. Udział w konkursie rozwijał kreatywność, spostrzegawczość oraz zainteresowanie lokalną historią i otoczeniem. Była to także doskonała okazja do wspólnego, rodzinnego spędzania czasu i odkrywania uroków Głogowa.
Gratulujemy wszystkim uczestnikom i dziękujemy za zaangażowanie oraz wspaniałe fotografie.