Kategoria "BIEDRONKI"

14Sty2020

Drodzy Rodzice!

W piątek tj. 17 stycznia 2020r. prosimy by   wszystkie dzieci przyszły do przedszkola najpóźniej  do  godz.7.30 .   w/w dniu  o godz. 9.00 mamy   próbę generalną związaną z występem MAŁY ART w MOK-u.

WYSTĘP  Mały ART  okazji Dnia Babci i Dziadka  odbędzie się w dniu 18 stycznia (sobota) w Miejskim Ośrodku Kultury w Głogowie o godz.9.00  Prosimy o przyprowadzenie dzieci do MOK-u  najpóźniej do godz.8.40

12Sty2020

Po raz szósty w naszym przedszkolu  powstał mały sztab WOŚP. Przedszkolaki  i ich  rodzice ochoczo przyłączyli się do ogólnopolskiej akcji. 28 finale WOŚP zbieraliśmy dla dziecięcej medycyny zabiegowej. Kwestowaliśmy na oś. Brzostów i na oś. Kopernik.   Zapał  naszych małych wolontariuszy i ich gorące serca sprawiły, że prawie wszystkie  puszki  były pełne po brzegi. Po zakończonej zbiórce udaliśmy się  do przedszkola na poczęstunek. Była gorąca, pyszna  pomidorowa zupka oraz ciasta i ciasteczka przygotowane przez rodziców i nasze kochane panie kucharki z przedszkola.  Dziękujemy wszystkim którzy pomogli nam i  przyczynili się do akcji!