Category "PSZCZÓŁKI"

8Paź2020

W dniu 7.10.2020 dzieci z grupy Pszczółek wybrały się na wycieczkę do Dalkowa, do Dendrofarmy. Podczas pobytu, dowiedziały się jak można posadzić drzewa,jak je pielęgnować, uczestniczyły w warsztatach i samodzielnie miały okazje posadzić swoje drzewko, które następnie mogły zabrać do domu. Miały okazję poznać i zobaczyć  różnorodne gatunki drzew oraz dowiedziały się o nich wiele ciekawych informacji.  Były kiełbaski oraz zabawy ruchowe. Pszczółki wróciły bardzo zadowolone.

6Paź2020

Grupa Pszczółki w bieżącym roku  szkolnym realizuje projekt edukacyjny “2oMINUTDLAMATEMATYKI”. Matematyczną  zabawę rozpoczęliśmy  od zabaw z rytmami.

4Paź2020

Pszczółeczki  nas zajęciach  wykonywały warzywa z masy solnej i aluminiowej foli. Dzieci ulepiły pomarańczową  marchewkę, buraka, dynię, pomidorka a nawet i czosnek.

1Paź2020

Dziś 1.10.2020   Pszczółki obchodziły Dzień Muzyki. Poznały pojęcie orkiestra, grały gamę na dzwonkach. Wymieniały instrumenty, które występują w orkiestrze. Było wesoło i bardzo muzycznie.

1Paź2020

W grupie Pszczółek, chłopcy obchodzili swoje święto:)  Dziewczynki wręczyły medale “Super chłopaka”,  zaśpiewały “Sto lat”, były tańce i super zabawa!

Skip to content