Kategoria "SŁONECZKA"

31sty2023

We wtorek 31 stycznia w naszej grupie odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Wystąpiliśmy przed  zacną widownią z programem artystycznym  oraz wręczyliśmy wykonane przez  nas upominki.  Babciu i Dziadku KOCHAMY WAS CAŁYM SERCEM!

 

26sty2023

W środę 25 stycznia z  przyjemnością przedszkolaki z naszej placówki wystąpiły  w klubie Mayday z programem artystycznym dla podopiecznych Klubu Seniora. Mamy nadzieję, że występ osłodził gościom uroczystość związaną z obchodami Dnia Babci i Dziadka.

24sty2023

W I LO w Głogowie  jest realizowany  projekt ,,Między wierszami” Olimpiady Zwolnieni z Teorii.  Z tej okazji  we wtorek odwiedziły nas uczennice z  2 klasy  liceum z działaniami mającymi na celu promowanie czytelnictwa wśród dzieci i literatury dziecięcej. W sposób humorystyczny zaprezentowały dzieciom z grup: Słoneczka i Biedronki znane wiersze Juliana Tuwima pt. „ Lokomotywa” i „Rzepka”. Przedszkolaki radośnie uczestniczyły w  inscenizacji  utworów i spotkaniu. Na koniec wykonaliśmy pamiątkowe zdjęcia.

Skip to content