Informacje dla rodziców

Drodzy Rodzice!

1.Poniedziałek -20.11.2023r. Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka prosimy by dzieci w tym dniu przyszli ubrani w kolorze niebieskim, lub miały akcent ubioru w tym kolorze.

2.Wtorek -21.11.2023r. – Dzień piżamy -akcja charytatywna we współpracy z Fundacją „Gdy liczy się czas”. Zachęcamy do ubrania do przedszkola  w tym dniu  swoje pociechy w piżamy–bawmy się w piżamach.  W tym dniu łączymy się z onkologicznie chorymi dziećmi . Dlaczego piżama? – Ponieważ to standardowe ubranie chorych dzieci. Nie myślimy o zdrowiu, kiedy jesteśmy zdrowi. Ale jak cenne jest zdrowie poznajemy dopiero w chorobie. Dzień Piżamy to nie tylko zabawa, to także zwrócenie uwagi na zdrowie i empatię.  Drodzy Rodzice w  holu naszego przedszkola  będzie wystawiona skarbonka do której chętne  osoby będą mogły wrzucić symboliczne 5 zł na fundację. Zostań Aniołem w Piżamie i pomagaj razem z nami!

3.Środa 21.2023r. w tym dniu będzie wykonywana świąteczna sesja fotograficzna ,prosimy o ubranie dzieci w odświętne stroje.

4. Piątek24listopada będziemy obchodzić Światowy Dzień Życzliwości. Tego dnia warto uwierzyć, że w każdym z nas drzemią niewyczerpane pokłady. To dzień dobrych uczynków i pozytywnych emocji prosimy by w tym dniu dzieci przyszły ubrane do przedszkola w kolorze z żółtym lub miały akcent ubioru w tym kolorze.

Dziękujemy za współpracę,  Wychowawcy

 

Skip to content